Praca

Stanowisko: Operator maszyn do obróbki metali

Opis stanowiska pracy:

  • obróbka (zgrzewanie, obcinanie, polerowanie, składanie itp) elementów z drutu
  • obsługa maszyn do obróbki metali

Wymagania:

  • sumienność i dokładność
  • zaangażowanie oraz motywacja do pracy
  • odpowiedzialność za powierzane zadania
  • mile widziana umiejętność spawania lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Aby złożyć swoją aplikację, prześlij nam swoje CV na adres: a.tybura@poldrut.net.pl z tematem wiadomości PRACA.

Prosimy o umieszczenie w CV dopisku: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustaw ą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).

Uwaga! Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.