O firmie

Firma POLDRUT powstała w 1995 roku jako przedsiębiorstwo produkcyjno handlowo usługowe.

Od 01.09.2022 funkcjonuje jako POL-DRUT Sp. z o.o.

Podstawą działalności firmy są wyroby z drutu (jako wyposażenie sklepów), które wykonujemy według własnych projektów oraz indywidualnych zamówień klienta. Powierzchnie naszych wyrobów pokrywane są polietylenem metodą fluidyzacji, lakierami proszkowymi według pełnej kolorystyki palety RAL, cynkowane lub wykonane ze stali nierdzewnej.

Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy zaufanie zarówno na rynku krajowym jak i też zagranicznym. Posiadamy bogaty park maszynowy, wykwalifikowaną kadrę pracowników. Zapewniamy wysoką jakość i estetykę naszych wyrobów. Produkowane przez nas wyposażenie sklepów (wyroby z drutu takie jak: kosze sklepowe czy stojaki ekspozycyjne) spełnia więc najwyższe wymogi jakościowe oraz estetyczne.

Zapewniamy szybką realizację zleceń, dostawę towaru do klienta, konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszej strony.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.poldrut.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.